Народний клуб «Оболонь»     Додати в «Обране» Список користувачів  (9901)  Увійти     Доєднатись!

згорнути шапку  

КЛУБ МУЗИКА БАЛАКАНИНА

Зроби сам диско :)
Пропуную підказувати звуковим режисерам "Кораблевських диско" пісеньки які ми хочемо почути! Давайте поділимо групами по тематиці: - Ретро танці - 80-x - Рок-диско - Звичайна диско
Написав VIPuts 2008-02-12 о 16:23

Підтримую!!!Хорошу тему відкрив!!)
Написав Mashkina 2008-02-12 о 23:43

Ну, звуковим режисерам підказувати щодо диско нічого не потрібно - вони, як правило, займаються визвученням концертів 8) А от дискожеям то було б непогано! ;) Навіть були б вдячні!
Написав Chuvak 2008-02-13 о 12:31

Я почну викладати свої побажання),ок?Дуже дуже хочеться почути в Кораблику Serj Tankian-Empty Walls)))
Написав Mashkina 2008-02-13 о 14:30

Ну-ну, Mashkina.. Serj Tankian-а можна, думаю. почути, але трохи інші його пісні, більш танцювальні, якщо можна так сказати :)
Далі..?
Написав 2008-02-15 о 16:09

Ще дуже дуже хочеться,щоб звучала пісенька Джека Джонсона Cocoon-суперовий мєдлячок;)
Написав Mashkina 2008-02-16 о 00:01

На жаль, Mashkina, не маємо такої пісні в репертуарі... Якщо якось піднесеш, то послухаємо і скажемо, що можнга придумати з цього приводу!
Написав Chuvak 2008-02-19 о 18:09

Ок!!!Я обов"язково закину її в Оболонь!
Написав Mashkina 2008-02-20 о 22:36

Привіт всім!! надіюсь обмеежнь по тексту тут немає, а то писать багацько буду!! Маю пропозиції щодо альтернативної паті, яка надіюсь відбудеться!! Всі композиції і групи які я вкажу нижче в мене є , і можу відразу принести! отже мені і моїм друзям хотілосяб почути такі групи як:
30 Seconds To Mars(Oblivion,kill,The Mission,from yesterday....)
Bullet for My Valentine(Curses,Tears Dont Fall,The Poison,Cries in vain,Hit the Floor,All these things i hate,Hand Of Blood)
Disturbed(Liberate,Prayer.....)
Fall Out Boy(7_Minutes_In_Heaven_)
H-Blockx(AudioTrack 5,AudioTrack 11,AudioTrack 12)))-сорі назв нема!:)
Ill Nino(How Can I Live,What You Desrve....)
Linkin Park(What Ive Done,No More Sorrow,Given Up,Bleed It Out)
My Chemical Romance(The Jetset Life Is Gonna Kill You,The Ghost Of You,Early Sunsets Over Monroeville)
Papa Roach-The Paramour Sessions (2006)
Skindred(Word Domination,Sicker....)
ще урізноманітнити трохи SOAD, і можна трохи драмчика і навіть українського(MaxNRG) здається все, ше може шось допишу!!)))

Написав 2008-02-23 о 00:15

Огооого!)))Нічо собі списочок)Тре доганяти)
Написав Mashkina 2008-02-23 о 18:09

Дуже сподобалась Зарісовка!Хотілось би чути їх пісеньки)Особливо "Моя Барселона" і "Весна"!
Написав Mashkina 2008-02-24 о 02:40

Попередня 1     2     3     4     Наступна

Зроблено в Riola ©2005«Оболонь»
Скринька: obolon@morepiva.com
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперніка, 8а Телефон для замовлень —