Народний клуб «Оболонь»     Додати в «Обране» Список користувачів  (9901)  Увійти     Доєднатись!

згорнути шапку  

КЛУБ МУЗИКА БАЛАКАНИНА

Покращення Форуму
Як ви гадаєте, що потрібно було б змінити на Форумі для його покращення? Цікаві ідеї, необхідність, можливості та інше... Будемо безмежно вдячні!
Написав Chuvak 2008-03-03 о 13:41

Дуже актуальна і..корисна тема!Добре ,що вона з"явилась!Мені здається,що непогано було б додати та замінити таке:
1.показувати ,хто онлайн на сайті
2.почати підрахунок коментів кожного з учасників і,відповідно,присуждувати статуси
3.(непогано було б )можливість використання аватарок
4.хоча б невеличкий набір смайликів
Ну і.....безперебійна робота завантаження фоток)))
ось така моя скромна думка(в кінці цього речення стєснітєльний смайлик);))
Написав Mashkina 2008-03-04 о 00:30

Ну а на рахунок відвінування сайту,то можна робити таку ж саму рекламу як на самому форумі,тільки вживу.Тобто оголошувати про конкурси на форумі,наприклад перед чи під час кожної вечірки... ну,а потім переможець,або нехай навіть найактивніший учасник привселюдно отримує свій подарунок безпосередньо в Кораблику,тільки ,звісно,конкурсів напридумувати треба..
Хоча б на перший час такий варіант..
можливо просто трохи більше реклами самого сайту,бо про Кораблик знають всі,а про сайт мабуть мало хто,хоча й на квиточках і на афішах адреса є.
Написав Mashkina 2008-03-04 о 00:40

о,і ще було б кльово,коли при вході на форум висвічувались теми,в яких є нові повідомлення
Написав Mashkina 2008-03-04 о 00:51

Дякую, Mashkina! Молодець! Давай ще!.. ;))
Написав Chuvak 2008-03-07 о 17:34

всіх ідей супер і як обіця спробую зробити якусь альтернативу форуму!
Написав VIPuts 2008-03-24 о 11:16

оо,то нас скоро чекають оновлення?Так я розумію?)))
Написав Mashkina 2008-03-24 о 16:14

Привіт чувак! шкода, але на ту дресу,я ку ти дв неможливо відправити фото, я невдовзі можливо матиму свій власний нет. Можливо спробуй нписати мені з іншого сайту під іншим імям, бо ISQ у мене немає. Буду сподіватись, що може хоч так вийде. Мря адреса prutko@list.ru з повагою Бандитка
Написав бандитка 2008-04-08 о 17:44

ПРИВІТ ЧУВАК! Ось і настала та благодатна мить коли я отримала домашній нет. Ти десь пропав нічого не пишеш, можливо забув про моє існування Зараз спробую вислати якесь фото
Написав бандитка 2008-04-20 о 20:33

Бандитка,не флуди...Просила ж...Для цього є розділ БАЛАКАНИНА,а там в якій хочеш темі вже звертайся до Чувака!Але я вже тобі краще скажу тут,постав на комп асю,взнай номер асі Чувака і чаться на здоров"я!!!8)))
Написав Mashkina 2008-04-22 о 01:58

Привіт!
бандитка: вітаю з "домашнім" нетом!
Mashkina: дякую за допомогу в організації Форуму!..
Написав Chuvak 2008-04-29 о 16:13

Попередня 1     2     Наступна

Зроблено в Riola ©2005«Оболонь»
Скринька: obolon@morepiva.com
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперніка, 8а Телефон для замовлень —