Народний клуб «Оболонь»     Додати в «Обране» Список користувачів  (9901)  Увійти     Доєднатись!

згорнути шапку  

КЛУБ МУЗИКА БАЛАКАНИНА

Хто що находив цыкаве в кораблю? (з речей)
Наприклад я найшов моб телефон і це перетворилось в вияснення стосунків до ранку... :) находив кситок на халявне пиво (до речі ще не використав)
Написав VIPuts 2008-03-24 о 11:27

Хехе,я я тікі згубила там...якраз таки квиток на халявне пиво на Новий рік..гг
Написав Mashkina 2008-03-24 о 15:03

Мій друг, знайшов колись куртку, поніс відносити її дядькам, що сиділи поруч, бо вони їїшукали (видно звалилась).Дядьки подумали, що він її хотів вкрасти і дали йому по голові, що було зовсім несподівано.Потім чекали ще його дуже довго біля виходу, але він "ушол через вхід" :)
Ой, може я мочу репутацію?:)Може хтось "знайшов" мій фотік на Ямайський Рік 2005?:) ПС.Але звісно ми усі радимо приходити сюди усім хорошим людям!Будете приємно вражені! ППС.Я в Кораблі не працюю :))
Написав @#%! 2008-04-01 о 17:45

Матиму прохання: хоча б створюючи тему слідкуйте за граматикою, добре?.. Бо "цыкаве" і "кораблю" я вже не відредагую, а можу хіба видалити... разом з повідомленнями...а шкода!..
Написав Chuvak 2008-04-02 о 00:32

Тут два варінти:
1. МИритись з помилкаим смертних людей (так як Chuvak сам чіс від часу їх тут робить)
2. Створити лутературного редактора!
П.С. В принципі форуми створення для того щоб люди вільно спілкувались, ну але звісно треба старатись!
Написав VIPuts 2008-04-02 о 11:21

Навряд чи лУтературний редактор допоможе :))
Написав @#%! 2008-04-02 о 13:05

та я особливо не настоюю вже посеред тексту, але хоча б за заголовками стежте! ;)
Написав Chuvak 2008-04-29 о 15:25

а я загубила 31.05.2009 окуляри від сонця....так ніхто і не повернув....напевно сподобались комусь(((
Написав Shatory 2009-07-18 о 21:41

Попередня 1     Наступна

Зроблено в Riola ©2005«Оболонь»
Скринька: obolon@morepiva.com
Посмакувати стравами та випити келих пива у місті Луцьку можна за адресою: вул. Коперніка, 8а Телефон для замовлень —